Julia & Filip
Arkadia, Klecza Górna, Małopolska

W roku 2020 ten reportaż powinien być oznaczony jako nr 2, ale ta cyfra nie ma nic wspólnego z miejscem na podium (to drugie wesele w sezonie 2020) gdyż wydarzenie które za moment zobaczycie to prawdziwa bomba. Idealna para cudownych i wyluzowanych ludzi, wspaniała rodzina i goście weselni przy których trudno się nudzić. Właśnie takie imprezy nie tylko fajnie się rejestruje ale również sama selekcja i obróbka sprawia ogromną radość. Dodatkowo cieszy fakt że to już kolejne wesele w rodzinie i wśród gości mogłem spotkać moje poprzednie pary. Dlaczego to takie ważne? Niewątpliwie świadczy to o zadowoleniu moich klientów i pewności wobec mojej osoby. Już wiem że to nie koniec bo zaraz po weselu zarezerwowałem termin z kolejną parą bawiącą się na tej imprezie. Od dawna wiadomo że  najlepsza reklama to ta która przechodzi od zadowolonych klientów. Tego życzę każdemu i w każdej branży, gdyż żadne promocje targi i inne zabiegi nie są tak skuteczne.

Na pochwałę zasługuje jeszcze miejsce imprezy czyli jak zawsze niezawodna Arkadia , takie sale to uczta dla mojej fotografii. Bez problemu można wkomponować ok 8 lamp bez konieczności szpecenia całości statywami, a ja mogę bez problemu uzyskać wymarzony efekt na fotografii. Świetna okolica, jak się okazuje w lutym cudowny zachód słońca - można wyłapać fajne momenty.

Na koniec z uśmiechem na twarzy wspomnę o zespole który porwał do zabawy: This Cover Band to bardzo profesjonalna ekipa. Zawsze i wszędzie to powtarzam dobry zespół lub dobry dj to połowa sukcesu. Druga połowa to fotograf który umie uchwycić właściwe chwile i emocje. To się udało - wszystko zakleszczyło i para dostała pamiątkę na całe życie.