Kilka słów o mnie

Paloss to ja - na pewno mnie znasz - jeśli jednak nie to na pewno poznasz. Moją przygodę ze zdjęciami rozpocząłem już jako dziecko poznając tajniki fotografii analogowej. W moim życiu zawsze ceniłem sobie kontakt z ludźmi, potrzebę rozmowy, wymiany spostrzeżeń. 

Jak się dziś okazuje były to cenne doświadczenia przydatne podczas reportaży ślubnych, oraz różnego rodzaju sesji. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i niezależnie od różnicy wieku staram się rozmawiać jak z przyjacielem. Takie moje podejście może potwierdzić każda osoba z którą współpracowałem w mojej pięcioletniej karierze jako fotograf ślubny.

Moja praca to wyłącznie fotografia, a zdjęcia wykonuje praktycznie codziennie. W każdym roku moje zaplecze sprzętowe powiększa się, a ja sam zdobywam kolejne doświadczenia wybiegające poza fotografię ślubną.Od roku 2015 moją wiedzę przekazuję zaufanym osobom pomagającym mi podczas reportaży lub sesji plenerowych. Dziś spokojnie można powiedzieć że Andrzej Pala Fotografia to grupa osób o identycznym podejściu do fotografii.

Korzystając z moich usług można poprosić o reportaż wykonany przez dwóch fotografów co niewątpliwie wpływa na możliwość wykonania zdjęć z kilku perspektyw w chwilach gdzie liczy się szybkość działania: wejście – wyjście z kościoła, przysięga małżeńska, pierwszy taniec, oczepiny.

Gotowy materiał zdjęciowy zawsze poddaję selekcji, oraz profesjonalnej obróbce kolorystycznej.

Oprócz fotografii ślubnej moje usługi sięgają do zdjęć rodzinnych, fotografii reklamowej, zdjęć przyrodniczych, portfolio modelek

Zapraszam do współpracy!

 

Skontaktuj się