Portfolio
Sesja plenerowa Reportaż Sesja narzeczeńska

Wasze marzenia są bardzo blisko

Niezwykłe zdjęcia plenerowe powstają specjalnie dla Was i uwzględniają w sobie Wasze zainteresowania. Jak tego dokonuje? W bardzo prosty sposób. Wystarczy szczera rozmowa, ale przede wszystkim wysłuchanie waszych marzeń i pomysłów. Zawsze i wszędzie podkreślam, iż podchodzę do klienta jak do przyjaciela. To fundamentalna zasada wyróżniająca mnie spośród innych fotografów. Powielanie tych samych miejsc, przywiązanie do jednego symbolicznego drzewa nie sprawia mi przyjemności, a nawet przeraża dlatego w moim portfolio widać tą różnorodność klimatów. 

Marzy Was się sesja zagraniczna ? podejmę się każdego zadania, i co najważniejsze tego typu sesje nie muszą być bardzo drogie. Są rozwiązania na które ciężko wpaść, ale są jak najbardziej realne.

Cudowny dzień zasługuje na cudowną oprawę

Mój sekret na piękne zdjęcia to wychwytywanie emocji, działanie z ukrycia, odnajdywanie detali. Bez tych trzech podstawowych zasad reportaż przestał by być reportażem. Bardzo ważna jest również umiejętność dostosowania się do bardzo różnych warunków, bo przecież zdjęcia nie robimy tylko na dworze podczas słonecznej pogody. Ciemne kościoły, sale w stylu boho lub góralskim to wyzwania dla osób doświadczonych. W takich sytuacjach nie wystarczy nawet bardzo mocna lampa, po prostu potrzebne jest to coś co ja wypracowałem latami. Kocham wyzwania, przemierzam Polskę i nie tylko aby w końcu trafić na Was i dać wam pamiątkę ponadczasową.

Warto zapamiętać miłość na każdym etapie

Czy ktoś z Was zastanawiał się jaki jest najlepszy prezent podarowany kochanej osobie ? Kwiaty, czekoladki, romantyczna kolacja, weekend w spa lub coś innego? 

Ja proponuję nieprzemijające chwile czułości i radości, chwile zapisane w fotografii. Wielu z Was pomyśli: Nie to nie dla mnie, ja się wstydzę i właśnie tu pomocne jest moje przyjacielskie podejście do każdej osoby. Sesja narzeczeńska w moim wykonaniu to super zabawa i fajnie spędzony czas. Moi klienci potwierdzają iż po spotkaniu ze mną ich stres bardzo szybko minął, a przekazane wskazówki pomogły w realizacji celu którym jest zawsze wspaniały efekt końcowy. 

Sesja Narzeczeńska to fajny dodatek poprzedzający reportaż ślubny, zdjęcia z sesji można wykorzystać jako podziękowania dla rodziców, przy projekcie zaproszeń lub podziękować dla gości. Możliwości są nieograniczona, a na pewno sprawią iż wasz ślub zdobędzie dodatkową atrakcję. Zaproszeni goście uwielbiają takie detale i miło będą o Was wspominać.