Witaj na moim blogu

Zimowe Szaleństwa 22 Styczeń 2021 Jako że zawitała do mnie zima i za oknem biało to i czas zmieć kolor na naszym blogu Czytaj więcej Sesja z pupilem 23 Marzec 2020 Nowy rozdział w mojej fotografii i sesja na którą czekałem bardzo długo. Dlaczego tego typu zdjęcia są dla mnie tak ważne? Dlaczego z realizacją przyszło czekać tak długo? Przekonaj się Czytaj więcej Jadzia & Mateusz - reportaż w stylu góralskim 11 Październik 2019 Gdy Jendrek Fotograf z nizin zapuści się w górskie klimaty i od razu mu się tam spodoba rezultatem jest piorunujący. Jego wzrok jest wszędzie, bo wszystko przyciąga jego uwagę. Migawka w aparatach rozgrzana do czerwoności, lampy szaleją, karty pamięci się wypełniają.
Zobaczcie co s tego wyszło...
Czytaj więcej
Natalia & Marcin - sesja narzeczeńska o wschodzie słońca 20 Wrzesień 2019 Jak się robi sesje o 5 rano? Czy warto tak rano wstać? Czy efekt końcowy zdjęć jest tego wart?
Zobaczcie ten wpis i odpowiedzcie sobie na te pytania.
Zapraszam
Czytaj więcej
Ela & Tomek - reportaż 14 Czerwiec 2019 Piękne zdjęcia w remizie strażackiej??
Dlaczego nie. Ela i Tomek są dumni z otrzymanego reportażu.
Zobaczcie sami jak było cudownie
Czytaj więcej
Aleksandra & Jonasz - Sesja w Wenecji 30 Kwiecień 2019 Sesja plenerowa w takim miejscu to najbardziej odpowiedni wybór jaki mogliśmy dokonać.
Twarde założenie i plan doskonały = sesja pełna uczuć i pięknych kolorów
Czytaj więcej
Karolina & Michał - Zimowa sesja w Tatrzańskich klimatach 29 Kwiecień 2019 Cudowna Para, przepiękne Tatry oraz zimowa sceneria.
Wulkan miłości i mnóstwo radości
To trzeba zobaczyć koniecznie - zapraszam
Czytaj więcej
Karolina & Bartek - cudowna sesja narzeczeńska 12 Marzec 2019 Dziś prezentujemy coś cudownego z bardzo dużą ilością miłości i czułości Czytaj więcej Agnieszka & Staszek - sesja plenerowa 06 Marzec 2019 Gdy zamiłowanie młodej pary przeniesiemy na sesję ślubną efekt może być tylko jedne.
Para zakochanych ludzi, konie, i ja to recepta na sesję idealną.
Czytaj więcej
Sabina, Marcin i Nicola – sesja rodzinna w wadowickim parku 27 Luty 2019 Pogodne popołudnie, brak planów więc może by coś zrobić? Szybka myśl, chętna rodzina tylko miejsca brak, a że czasu mieliśmy niewiele do głowy wpadł Park w Wadowicach. Czytaj więcej Aleksandra & Szymon - reportaż 27 Luty 2019 Dziś zapraszamy na długo oczekiwany reportaż jeszcze z czasu gdy na dworze było mroźno. Nie było to przeszkodą dla Oli i Szymona którzy właśnie taką porę Czytaj więcej Chrzest Święty Szymusia 27 Luty 2019 Zapraszamy do relacji z cudownego wydarzenia jakim niewątpliwie był Chrzest Święty Szymona. Mroźna zimowa pogoda nie popsuła cudownej i ciepłej atmosfery zawsze towarzyszącej podczas podobnych reportaży zdjęciowych. Pozdrawiamy całą rodzinę, a szczególnie rodziców Czytaj więcej Kinga & Mateusz - reportaż 27 Luty 2019 Zapraszamy do reportażu z uroczystości ślubnej Kingi i Mateusza

Zimowe klimaty z odrobiną śniegu i świątecznymi akcentami muszą się podobać.
Czytaj więcej
Iwona & Konrad - reportaż + sesja 27 Luty 2019 Dziś zapraszamy na reportaż z uroczystości ślubnej Iwony i Konrada.

Wspaniałe przyjęcie w Dolinie Cedronu w idealną pogodę?

Dokładnie tak było początkiem lipca
Czytaj więcej
Monika & Mateusz – reportaż 20 Luty 2019 Przedstawiamy mini reportaż z sobotniej uroczystości Moniki i Mateusza

Pozdrowienia dla szczęśliwej Pary!!!
Czytaj więcej